ផលិតផល

  • GFH2009 RFoG FTTH Micronode

    GFH2009 RFoG FTTH Micronode

    អនុលោមតាមស្តង់ដារ SCTE-174-2010 ។

    ផ្លូវបញ្ជូនបន្ត 1002/1218MHz RF bandwidth ។

    ទិន្នផល 17dBmV RF@1550nmRx ។

    Burstmode 1610nmTx@+3dBm ។

    រលកប្រវែង CWDM សម្រាប់ OBI ឥតគិតថ្លៃ។

  • ឧបករណ៍បញ្ជូន GWT3500 1550nm CATV

    ឧបករណ៍បញ្ជូន GWT3500 1550nm CATV

    ផ្ទះតូចទំហំ 19 អ៊ីញ 1RU ដែលមានអេក្រង់។

    Emcore ឡាស៊ែរ DWDM 1550nm DFB ត្រជាក់។

    1002MHz/1218MHz ការរចនាការបំភាន់។

    កម្មវិធីចាក់ផ្សាយ ឬបង្រួមតូច។

    ផ្លូវទៅមុខធម្មតា 1310nm អាចប្រើបាន។

  • ទូរទស្សន៍ GLB3500M-4 Terr និង One Quattro LNB លើសជាតិសរសៃ

    ទូរទស្សន៍ GLB3500M-4 Terr និង One Quattro LNB លើសជាតិសរសៃ

    Quattro LNB និង Terr TV លើ SM មួយ។

    កម្រិតបញ្ជូន VL/VH/HL/HH: 950MHz ដល់ 2150MHz ។

    កម្រិតបញ្ជូនទូរទស្សន៍នៅលើដី៖ 174 ~ 806MHz ។

    បញ្ច្រាស 13V/18V DC ទៅ Quattro LNB នៅឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក។

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកមួយគាំទ្រអ្នកទទួលអុបទិក 32 FTTB ។

    1530nm / 1550nm / 1570nm / 1590nm ប្រព័ន្ធ CWDM ។

    ខ្ពស់ MER នៅទិន្នផល RF អ្នកទទួលនីមួយៗ។

  • ថ្នាំងអុបទិក GWR1200 CATV

    ថ្នាំងអុបទិក GWR1200 CATV

    ការរចនាខាងក្រៅជាសកល។

    ផ្លូវទៅមុខ 1002/1218MHz ។

    ផ្លូវឆ្ពោះទៅមុខតែមួយ 50dBmV ឬ dual 46dBmV ។

    ត្រឡប់ផ្លូវ 1310nm / 1550nm ជម្រើសបញ្ជូន។

    ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 220V ឬ 60V ។

  • ទូរទស្សន៍ GLB3500M-3 Terr និង One wideband LNB លើសរសៃ

    ទូរទស្សន៍ GLB3500M-3 Terr និង One wideband LNB លើសរសៃ

    Wideband LNB និង Terr TV លើ SM មួយ។

    Wideband H ឬ V bandwidth: 290MHz ទៅ 2350MHz ។

    កម្រិតបញ្ជូនទូរទស្សន៍នៅលើដី៖ 45 ~ 806MHz ។

    បញ្ច្រាស 14V DC ទៅ wideband LNB នៅឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក។

    ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកមួយគាំទ្រអ្នកទទួលអុបទិក 32 FTTB ។

    1530nm / 1550nm / 1570nm ប្រព័ន្ធ CWDM ។

    ខ្ពស់ MER នៅទិន្នផល RF អ្នកទទួលនីមួយៗ។

  • GWR1000M CATV MiniNode

    GWR1000M CATV MiniNode

    មួយ 1000MHz/1218MHz ទិន្នផល 20dBmV

    42/54MHz ឬ 85/102MHz Diplexer

    សរសៃ​បញ្ជូន​បន្ត​មួយ និង​សរសៃ​ខាង​លើ​មួយ។

    ថាមពលពីចម្ងាយ DC 15V លើខ្សែ

  • GLB3500M-6 ប្រាំមួយ Wideband RF លើសរសៃ

    GLB3500M-6 ប្រាំមួយ Wideband RF លើសរសៃ

    ជញ្ជាំងម៉ោនសន្លឹកដែកលំនៅដ្ឋាន

    ឧបករណ៍បញ្ជូន និងទទួល 6ch CWDM Fiber Optic

    CWDM នីមួយៗមាន 174 ~ 2350MHz RF

    ភាពឯកោ RF ខ្ពស់ជាង 30dB

  • ទូរទស្សន៍ GLB3500M-8 Terr និង Quattro LNBs ពីរនៅលើសរសៃ

    ទូរទស្សន៍ GLB3500M-8 Terr និង Quattro LNBs ពីរនៅលើសរសៃ

    ផ្កាយរណប Quattro LNBs ចំនួនពីរ និងទូរទស្សន៍ Terr TV នៅលើ SM មួយ។

    កម្រិតបញ្ជូន VL/VH/HL/HH: 950MHz ដល់ 2150MHz ។

    ទូរទស្សន៍ដីគោក RF 174 ~ 806MHz ។

    8 CWDM uncooled DFB Lasers ពី 1470nm ដល់ 1610nm ។

    AGC នៅឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកនិងអ្នកទទួល។

    គាំទ្រ 1 × 32 PON FTTB និងចម្ងាយសរសៃ 5Km ។

    ភាពឯកោ RF ដ៏អស្ចារ្យ។

  • ទូរទស្សន៍ GLB3500M-16 Terr និងបួន Quattro LNBs លើសរសៃ

    ទូរទស្សន៍ GLB3500M-16 Terr និងបួន Quattro LNBs លើសរសៃ

    ផ្កាយរណបចំនួនបួន Quattro LNBs និងទូរទស្សន៍ Terr លើ SM មួយ។

    កម្រិតបញ្ជូន VL/VH/HL/HH: 950MHz ដល់ 2150MHz ។

    ទូរទស្សន៍ដីគោក RF 174 ~ 806MHz ។

    16 CWDM uncooled DFB Lasers ពី 1310nm ដល់ 1610nm ។

    AGC នៅឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកនិងអ្នកទទួល។

    គាំទ្រ 1 × 32 PON FTTB និងចម្ងាយសរសៃ 5Km ។

    ភាពឯកោ RF ដ៏អស្ចារ្យ។

  • GLB3500E-4R Nilesat និង Arabsat លើសរសៃពីរទៅផ្ទះមួយ។

    GLB3500E-4R Nilesat និង Arabsat លើសរសៃពីរទៅផ្ទះមួយ។

    Nilesat wideband LNB ដឹកដោយឧបករណ៍បញ្ជូន fiber 1 GLB3500E-2T ។

    Arabsat wideband LNB ដឹកដោយឧបករណ៍បញ្ជូន fiber 2 GLB3500E-2T ។

    GLB3500E-4R មានធាតុបញ្ចូលសរសៃ SC/APC ពីរ និងទិន្នផល RF មួយ។

    ជួរ AGC អុបទិក៖ -6dBm ~ +1dBm ។

    លទ្ធផល RF Sat: 1210MHz, 1420MHz, 1680MHz, 2040MHz ។

    ច្រក SatCR RF មួយសម្រាប់ឧបករណ៍ទទួល Sat ដែលមិនអាចប្រើប្រាស់បានរហូតដល់ 4 ។

    អនុលោមតាមស្តង់ដារ EN50494 + EN50607 ។

    ជម្រើស៖ ច្រក SatCR RF ចំនួនពីរសម្រាប់អ្នកទទួលអង្គុយដែលមិនមានលទ្ធភាពរហូតដល់ 8 ។

    ច្រក WDM ជាជម្រើសទៅ GPON ONU ។

  • GLB3500M-4D ផ្កាយរណបបួន DWDM FTTH ជាមួយ GPON

    GLB3500M-4D ផ្កាយរណបបួន DWDM FTTH ជាមួយ GPON

    របៀបឋិតិវន្ត dCSS ចំនួនបួន LNBs និង Terr TV FTTH ។

    បានជ្រើសរើស 32 UBs ដោយ static dCSS LNB: 950MHz ទៅ 2150MHz ។

    បញ្ច្រាស 14V DC ទៅ dCSS LNB ។

    កម្រិតបញ្ជូនទូរទស្សន៍នៅលើដី៖ 174 ~ 806MHz ។

    រលក DWDM ចំនួនបួននៅក្នុងជួរនៃអំភ្លីអុបទិក។

    AGC នៅលើឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិកនិងអ្នកទទួល។

    ឧបករណ៍ទទួលអុបទិកនីមួយៗមានលទ្ធផល RF ចំនួនបួន។

    ទិន្នផល RF នីមួយៗមានសិទ្ធិចូលប្រើសម្រាប់ផ្កាយរណបទាំងបួន។

    ច្រក WDM សម្រាប់ GPON ឬ XGPON ONU ។

  • ទូរទស្សន៍ GLB3500MT Terr និង Sat Fiber Optic Transmitter

    ទូរទស្សន៍ GLB3500MT Terr និង Sat Fiber Optic Transmitter

    ការបំប្លែង Terr និង Sat នៅលំនៅដ្ឋានបង្រួម។

    ការបញ្ចូលទូរទស្សន៍ដីគោក: 174 -806 MHz ។

    ការបញ្ចូលផ្កាយរណប RF: 950MHz ~ 2150MHz ។

    13V ឬ 18V DC ទៅ LNB តាមសំណើ។

    AGC និង GaA ជាសៀគ្វីសំលេងរំខានទាប។

    1550nm uncooled DFB Laser output ។

123បន្ទាប់ >>> ទំព័រ 1/3